+090 212 243 66 17

YENİLENEBİLİR ENERJİNİN KÜRESEL KARAR VERİCİLERİ BÜYÜK ZİRVEDE BULUŞTU!

Yenilenebilir Enerji Araştırmaları Derneği – YENADER tarafından, yenilenebilir enerji alanında Dünya’daki son trendler ve gelişmeler ışığında, ülkemizin sahip olduğu potansiyeller, fırsatlar ve projelerin ele alındığı Yenilenebilir Enerji Zirvesi’nde onur konuşmacıları; T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Uluslararası Enerji Ajansı (IEA) Başkanı Fatih Birol, Uluslararası Yenilenebilir Enerji Ajansı (IRENA) Direktörü Francesco La Camera idi.

Devamını Oku

BAYINDIR SAĞLIK GRUBU BU YIL DA SPORA DESTEĞİNİ SÜRDÜRÜYOR!

Dünya’nın her yerinden ve her yaştan sporseveri İstanbul Boğazı’nda buluşturan 33. Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı’nın, sağlık sponsoru 5. kez Türkiye İş Bankası grup şirketleri arasında yer alan Bayındır Sağlık Grubu oldu. Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) tarafından 22 Ağustos 2021’de 33’üncü kez düzenlenen yarışma, İstanbul Boğazı’nda yoğun ilgi ile gerçekleşti.

Devamını Oku

YAZIN HARCANAN ENERJİ KIŞ AYLARINDAN ÇOK DAHA FAZLA!

Yapılarda Enerji Verimliliği Derneği (VERİMDER), enerji tasarrufu ve ısı yalıtımı seferberliği konusunda kamuoyunu bilgilendirmek, farkındalık yaratmak amacıyla gerçekleştirdiği Anadolu Buluşmaları'nın 19'uncusu Adana'da gerçekleştirildi. Toplantıda Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar açılış konuşmasını yaptı. Dalmaçyalı sponsorluğunda düzenlenen Verimder Anadolu Buluşmalarının, Adana ayağı, Adana Yapı Müteahhitleri Derneği (AYAMDER) iş birliğiyle düzenlendi.

Devamını Oku

GÜRİŞ HOLDİNG ENERJİ GRUP CEO’SU ALİ KARADUMAN “GÜRİŞ OLARAK YENİLENEBİLİR, TEMİZ VE MİLLİ ENERJİ İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

GÜRİŞ Holding olarak enerji üretimini maksimum seviyeye taşıma hedefleri olduğunu belirten GÜRİŞ Holding Enerji Grup CEO’su Ali Karaduman, Türkiye’nin enerji alanında dışa bağımlılığını ve karbon salımını azaltmanın yenilenebilir enerji santralleri sayesinde gerçekleşebileceğinin mümkün olduğunun altını çizdi.

Devamını Oku